Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Слатина
ул. Слатинска
194 000 €
379 431.02 лв.

(2 694 €, 5 269.01 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 11:03 на 6 май, 2026 год.
Обявата е посетена 963 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
20-ти от 21
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

DOT.WON Real Estate Ви представя двустаен апартамент + таванско | Ет. 20 | Изток | Слатина - Христо Смирненски | блок 32А

На 20-ти етаж с неограничена гледка към изтока на София стои апартамент, в който можете да се нанесете още утре - без да пипате нищо.

72 кв.м. чиста жилищна площ, плюс 5 кв.м. таванско помещение на същия етаж. Единият балкон е умело усвоен към всекидневната и я превръща в просторно, светло пространство. Вторият - към спалнята - остава открит за сутрешно кафе с панорама над събуждащия се град.

Разпределението му е следното: входно антре, складова нисша, всекидневна с кухненски бокс и трапезарна част и усвоен балкон към тях, баня с тоалетна, спалня с открит балкон.

Изложението е източно, което прави апартаментът много топъл с много ниски режийни разходи за отопление. Охлаждането е с климатици.

Сградата е изключение от правилото за стари сгради в град София. Общите части са поддържани с рядко срещана грижа от живущите. Входът е боядисан, На всеки етаж има номерация и ред. Блокът разполага с два работещи асансьора (единият товарен), портиер на пост - на партера 24/7 и вендинг автомати за кафета и захарни изделия. ЕПК-то е реновирано по проект.

Продава се напълно обзаведен точно така, както е на снимките.

Адресът е ул. Борис Новоселски, бл. 32А . Жилището се намира в близост до супермаркет CBA и бул. Слатинска - там, където има много учреждения, банки и кафета.